TEAM BUILDING

menu-sachŠPORTOVÝ DEŇ: Rekreačno-oddychový areál Vodný svet v Sebedraží pri Prievidzi Vám ponúka možnosť prežiť deň plný zaujímavých aktivít v jedinečnom prírodnom prostredí.

Akcia „ŠPORTOVÝ DEŇ“ je sériou aktivít team buildingového charakteru, určená pre skupiny záujemcov z pracovných kolektívov firiem, podnikov a spoločenských organizácií všetkých vekových kategórií.

PROGRAM:

 1. Privítanie účastníkov akcie (uskutoční sa priamo po príjazde skupiny záujemcov managerom športového dňa)
 2. Prehliadka areálu (cca 20 min. aktivita, počas ktorej absolvujú účastníci prehliadku jedinej farmy na chov raka riečneho na Slovensku a originálnej galérie umeleckých diel, ktoré vznikli počas piatich ročníkov sochárskych sympózií)
 3. Prvé občerstvenie (cca 40 min. aktivita - v jedinečnom megalitickom ohnisku budú mať účastníci akcie možnosť okrem občerstvenia zoznámiť sa s programom dňa, zapáliť vatru športových hier a vyžrebovať členov jednotlivých súťažných tímov)
 4. Súťaže družstev:
  • Lov pstruha dúhového (cca 60 min. aktivita - úlohou viacčlenného družstva je nachytať v stanovenom časovom limite čo najviac kusov pstruhov, za každú rybu získavajú bod, každý člen tímu má na lov stanovený rovnaký časový úsek, ulovené ryby budú upečené a podávané v rámci druhého občerstvenia pred vyhodnotením)
  • Patovanie (cca 60 min. aktivita - cieľom tejto súťaže, ktorá sa uskutoční na jedinečnom tvarovanom greene s rozlohou 1400 m2, je dostať golfovú loptičku po hladkom trávnatom povrchu do jamky najmenším počtom úderov, súťaží sa na 18 jamiek z určeného miesta, víťazí tím, ktorému sa to podarí na čo najmenší počet úderov po súčte všetkých hráčov)
  • Skutočná golfová hra na 6 jamkovom ihrisku - hrá sa v skupinách s inštruktorom skutočný golf, rátajte že je to minimálne 4Hodinová zábava.
 5. Druhé občerstvenie (cca 40 min. aktivita – bude tak ako prvé občerstvenie, dohodnuté v rámci objednávky celej akcie podľa cenníka, platného v stredisku Vodný svet, zároveň manager pripraví vyhodnotenie súťaží)
 6. Vyhodnotenie - víťazom sa stáva tím s najnižším súčtom rán všetkých svojich členov v golfe a patovaní, v prípade nerozhodného výsledku sa berie do úvahy lov rýb a ich väčší počet, lov pstruhov sa vyhodnocuje aj samostatne, víťazom tejto súťaže sa stáva tím s najväčším počtom chytených pstruhov, odovzdávanie cien a účastníckych listov.
 7. Záver podujatia (rozlúčka s účastníkmi podujatia, poďakovanie)                                                                                                                                                      Všetko pripravíme podľa chuti návštevníkov a vieme sa prisôsobiť aj počasiu. Tešíme sa na Vašu návštevu.